Ennen haussissa käytyä oli tapana kusella käydessä pestä kikkeli siinä samalla. Ei iskeny tippuri.
Onko totta vai legendaa?
Onko totta vai legendaa?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
piti kusta heti house käynnin jälkeen ja pestä tärtpätillä....ei iskeny ei, poikkeuksiakin oli, Wenezuelalainen intiaani tippuri ei pelännyt edes tinneriä !
oli kaksi kortsua päällekkäin ja tervaa väliin ja jätti käymättä
mutta kyllä se punkkalaatikko konsti on vieläkin varmempi
ITS OLEN HYVÄKSI HAVAINNUT:
laitetaan 3 kortsua päällekkäin ja tervaa niiden väliin,
sekä jätetää hässimättä.
Varmuden vuoksi jo nuorena laitoin pikkupilini oven saranapuolelle
ja muutaman kerran suljin sekä aukaisin oven varsin reippaasti.
Riossa tytöt pyyhki pirtulla. Joskus kirveli
Whisky Mary oli laivassamme ja jakoi tavaraansa auliisti. Minäkin kävin sutasemassa. Se kävi nopsaan sillä olin hyvin nuori (Suomessa Mary olis joutunut vankilaan, olin niin nuori), no kuitenkin, mulla tuli melkein samassa kun sain sisälle, ei varmaan kahta kertaa pumpannut kun tuli. Marykin hämmästeli vähän. Nousin ylös, panin dongarit jalkaan ja menin käytävälle ja suoraan wc:hen sillä kusetti melkoisesti ja arvaatte että kusinkin. Viikkoa myöhemmin kaikilla Maryn sulhasilla oli tippari paitsi mulla, pojat syyttelivätkin etten ollutkaan noussut päälle (pojat maksoivat panoni, kun luulivat poikuuteni olevan menossa).
Mikä tässä on opetus? Ei kannata hässiä pitkään vaikka naisten lehdissä naiset niin toivovatkin, ja heti pitää käydä kusella panon jälkeen.
(Saa nähdä säilyykö kirjoitus sivuilla)