nivan perä

moron. nivan perä huutaa ,ku syötävä ajettaessa, kun polkasee kykimen pohjaan ni meteli lakkaa. ei auttanu öljyjen vaihto. missä vika ja onko paha. lada"expertti" sanoi, että jokin laakeri huutaa,mutta ei mene rikki ajamalla. onko näin?
3251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Onko tasauspyörästön lukko päällä? Tai sit nelivedos on joku viturallaan.

Äänestä
  • ole lukko päällä. lukko kyl toimii hyvin. valo ainakin palaa ja toimii se muutenkin

    Äänestä

  • nivamään kirjoitti:

    ole lukko päällä. lukko kyl toimii hyvin. valo ainakin palaa ja toimii se muutenkin

    Jousituksessa on jotakin häikkää. Jos ei itte voi säätää, niin vie korjaamoon.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nivamäään kirjoitti:

moron. nivan perä huutaa ,ku syötävä ajettaessa, kun polkasee kykimen pohjaan ni meteli lakkaa. ei auttanu öljyjen vaihto. missä vika ja onko paha. lada"expertti" sanoi, että jokin laakeri huutaa,mutta ei mene rikki ajamalla. onko näin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu