Hillonsilmä

Tervehdys

Olen ihastunut ristiveriseen mieheen, miten näet asian, tuleeko suhteesta jotain
380
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olet ihastunut jonkin asteiseen bi-seksuaaliin. Suhde kyllä etenee, mutta mitkä ovat asenteesi?
Hän ei ole ainoa mies maailmassa, muita tulee, ole kärsivällinen. Tapaat erään toisen ristiverisen, mutta ole kärsivällinen ja pysy vahvana!

Äänestä
  • Tämän miehen haluan

    Äänestä

  • Haavanlehdykkä kirjoitti:

    Tämän miehen haluan

    Pysy vahvana - pidä tahtosi. En näe esteitä mahdolliselle suhteelle! Hyvää syksyn jatkoa!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


haavanlehdykkä kirjoitti:

Tervehdys

Olen ihastunut ristiveriseen mieheen, miten näet asian, tuleeko suhteesta jotain

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu