Suvi Teräsniska

Vaude mikä kaunis tumma kaunotar ja kaunis sensuelli ääni. 10
111984
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

sorry vaan

Äänestä
  • vois olla Suvi Teräsniskan vastakohta? Talvi Puukaula?

    Äänestä

Kyl se ihan pistettävän näköinen suttura on, mutta enemmänkin voisi luulla tuon äänen perusteella.

Äänestä

Ja ylipainoinen! Tuollaisia muijia mahtuu 100 tusinaan, kadulla tungokseen asti.

Äänestä
  • ei ole yhtään naista

    Äänestä

  • suvettaja kirjoitti:

    ei ole yhtään naista

    näitä mahtuu 13 tusinaan.

    Äänestä

minulle Suvi. Sori vaan.

Äänestä
  • tuoda mielihalujas ilmoille muille niitten satakilosten keijujen kaa häh?

    Äänestä

  • girrlss Chuppy kirjoitti:

    tuoda mielihalujas ilmoille muille niitten satakilosten keijujen kaa häh?

    Että se naisihanne tuppaa vieläkin joillakin olemaan että kun sais kerrankin oikean luurangon kanssa nussia niin ai että....Suvi on ihqu ja normaali nainen.

    Äänestä

uusimmassa seuran numerossa 17.2.2011 suvi teräsniska sanoo:

"... -Minulla ei ole hirveästi rutiineja. Tai on yksi: jos on kauhea pissahätä, en käy vessassa vaan menen lavalle. On hauskaa kun lavalla on valtava pissahätä."

WHAT?! O_O

Äänestä

Eikös tämä nenäänsä laulava pikkuisen pullukka naapurintyttö vasta naureskellut että ainut oli miesten sarja jota hän ei onnistunut voittamaan Iskelmä-Gaalassa. Suvi on Yö-Ollin bändäri ja sitä kautta sitten kiivennyt studioon asti ja peräti levyn tekoon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KesäMies 10 kirjoitti:

Vaude mikä kaunis tumma kaunotar ja kaunis sensuelli ääni. 10

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu