tiedätkös

jo siinä mielessä, että ollaan löydetty toisemme? :) Kaikki eivät löydä sitä sielunkumppania, edes koko elinikänään, vielä kun päästäisiin (yhteen) niin kaikkihan olisi yhtä juhlaa siitä lähtien... :) Hyvää yötä toivottelen jo nyt, aamulla aikaista menoa... ;)

Jó éjszakát..
14540
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

totta turiset. itse asiassa just mietin samaa asiaa!

Äänestä
  • tarttuvat joillekin

    Äänestä

  • näköjään kirjoitti:

    tarttuvat joillekin

    Ollaanko?ja miten se näkyy?

    Äänestä

  • välivastaaja/t taas vauhdissa.. Unia kauniita sitten kuin menet.

    Äänestä

  • ole Juha, usko jo.

    Äänestä

  • Mihin mene?

    Äänestä

  • s.ö.s kirjoitti:

    Mihin mene?

    Mä alan levittää sanaa;herätkää!!!

    Äänestä

  • taidat olla hysteerinen akka, ehkä sun kandeis ottaa jotain rauhottavaa? mullekin olet muutamaan viestiin huudellut juhaa... Juha on idiootti tai sitten sinä olet kaamea, päättele jompikumpi, lopputulos voi olla kumpikin.

    Äänestä

toivotan teille onnea.. I'm happy for you.

Minäkin kerran löysin, mutta myös kadotin...tai oikeastaan hän ei halunnut.

Jos olet löytänyt sielunkumppanisi, pidä hänestä kiinni. Hyvää yötä!

Äänestä
  • minä varsinaisesti ole häntä vielä löytänyt, muutenhan en olisi täällä.. ;) Mutta tiedän että hän on olemassa, etsinnät jatkuvat edelleen... Samoin löysin ja kadotin, oletko se sinä?

    Äänestä

  • alkuper. kirjoitti:

    minä varsinaisesti ole häntä vielä löytänyt, muutenhan en olisi täällä.. ;) Mutta tiedän että hän on olemassa, etsinnät jatkuvat edelleen... Samoin löysin ja kadotin, oletko se sinä?

    joten voit jatkaa etsintöjäsi.. Toivottavasti löydät hänet.

    Minä en hänelle loppujen lopuksi kelvannut, vaikka hän "sanoi" rakastavansa. Hän löysi varmaan jonkun toisen. Hyvää jatkoa. PikkyMyy poistuu...

    Äänestä

olla.. takkatulen ääressä :) merenrantakävelyn jälkeen

Äänestä
  • kuullostaa aikas mukavalta... Niin olisi... :) ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ollaan onnekkaita kirjoitti:

jo siinä mielessä, että ollaan löydetty toisemme? :) Kaikki eivät löydä sitä sielunkumppania, edes koko elinikänään, vielä kun päästäisiin (yhteen) niin kaikkihan olisi yhtä juhlaa siitä lähtien... :) Hyvää yötä toivottelen jo nyt, aamulla aikaista menoa... ;)

Jó éjszakát..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu