Toivotan sinulle.

Ja vain sinulle täällä.tiedät kyllä.hyvää yötä.nuku hyvin.ja kaikkea hyvää tulevaan,;)

(nyt mun on vihdojaviimein uskottava että tätä palstaaa en jaksa enää)
3149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Just tommosia idioottjeja.ei vittu es mitään tapoja kiittää.ja tommosiako jonku npitäis ikävöidä.pyhh.

Äänestä

kerran avasin sun viestin. Oon kuullu sun olevan aika pönttö.

Äänestä
  • Sitä kuulee välillä kaikenlaisia ääniä kun elää vallan pyöreessä kopissa.älä kuseskele nurkkiin.nyt terve moi mutta ei näkemisiin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


s.ö.s kirjoitti:

Ja vain sinulle täällä.tiedät kyllä.hyvää yötä.nuku hyvin.ja kaikkea hyvää tulevaan,;)

(nyt mun on vihdojaviimein uskottava että tätä palstaaa en jaksa enää)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu