Sinulle!

4450
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Viimeisimmästä yhteydenotostani häneen on vähän yli 50 päivää. Surettaa.. :( Olisin niin halunnut kokea hänen kanssaan kaikkea, mutta kun ei sitten.. sen sijaan koen nyt yksinäni sisälläni pohjatonta tyhjyyden tunnetta..

Kappaleen sanat koskettaa.. Olisipa kaikki mennyt toisin kuin meni..

Äänestä
  • myös hiljaisuus.
    Minäkin sinua :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kulkurilta kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=TTOnoq8B45s&feature=related

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu