ABI-PAIDAT !

Eli siis milloin teidän kouluissa on alettu hoitaan abipaita hommaa ja milloin aiotte tilata paidat? Mistä tilaatte ja mitä kuvia tulossa ü
4459
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jos oikein muistan viime syksyä, niin ne tilattiin vasta syksyn kirjoitusten jälkeen. Meidän porukka oli muutenkin vähän laiska tekemään mitään... Koska en ollut tilauksen kanssa tekemisissä, niin en tiedä paikkaa, mutta me tehtiin oma kuva. Taakse tuli abivuotemme luku (10), joka täytettiin jokaisen nimmarilla ja eteen lukiomme yo-numero. Tylsähkö, joo, mutta toimiva. Sitä kehtaa pitää päällä sitten lukion jälkeenkin...

Äänestä

www.imagomentor.fi edulliset laadukkaat abituotteet

Äänestä

www.imagomentor.fi


Suomen edullisimmalla hinnalla T-paidat, hupparit, OnePiecet, kaikki mihin liittyy näkyvyys, väri, markkinointi, innovatiivisuus ;)


Yhteydet:
www.imagomentor.fi
[email protected]

Äänestä

Me tilattiin jo viime keväänä ja saatiin päälle heti syksystä :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-ABIna kirjoitti:

Eli siis milloin teidän kouluissa on alettu hoitaan abipaita hommaa ja milloin aiotte tilata paidat? Mistä tilaatte ja mitä kuvia tulossa ü

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu