taas on ukkomiehet

ollut Kajaanis pettäjäntiellä vai kadulla ? Kun eukot kotkajaanissakin surkeilee ja itkee äijiensä perään
voi, voi, tehkää jotain ; )
2349
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sama koheltaja, samoilla sanamuodoilla, joka jostain Veskusta on riidellyt jo vuoden. Eipä taida se Veskukaan olla mikään "ruudinkeksijä"kun tuollaisiin sekaantuu. Pitäisi sitä miehellä olla senverran pelisilmää, jotta pystyy harkitsemaan kenen "kusetinta"sitä alkaa hämmentelemään.

Äänestä
  • Ne uskaliaita mehevän syljen ne ruiskauttaa !

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


annappa pimpsua kirjoitti:

ollut Kajaanis pettäjäntiellä vai kadulla ? Kun eukot kotkajaanissakin surkeilee ja itkee äijiensä perään
voi, voi, tehkää jotain ; )

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu