Mistä idea on siinä McDonaldsin mainoksesssa, jossa poika yrittää iskeä tyttöä ja sitten pojan isä huutaa pojan syömään?
Vastaukset 4
- dsgahögviadmhpg
Olisiko se hauskaa, jos mainoksessa pikkutyttö yrittäisi iskeä vanhempaa poikaa? Ällöttävä mainos mielestäni. Kai se vitsi on olevinaan siinä, että se poika onkin vielä niin nuori että syö isänsä kanssa Happy Mealia, mutta silti sitä jo panettaa kauheesti. Sen takia sitten se isäkin, silittää sitä päästä, että "hyvä poika, noin sitä pitää!".
- John Porno
bööna siinä mainoksessa. Kukahan lienee. Kelpais mullekin...
- Kiki.
Tätä nykykulttuuria vastaan että pojat tykkää pojista, ja tytöt tytöistä, ja mainoksessa haluttiin juurikin herättäää suuria tunteita, eisttämällä jotain "normaalia"
- DamnMaggots
Mun mielest helvetin hyvä mainos hajoon aina :Dd
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 741153
Tässä ovat Elämäni biisi -vieraat lauantai 3.10. - Yksi vieras on todellinen suomalaisten suosikki
Jos menisit Elämäni biisiin, mikä olisi elämäsi biisi ja miksi? Elämäni biisi tulee suorana lähetyksenä Tampereelta. K15986En voi kertoa meistä kenellekään
Minulla on ikävä sinua mies.. Oon yrittänyt taas unohtaa, mutta silti tulet mieleeni lähes päivittäin. Eihän meitä voi o61950- 65851
- 60760
- 59734
- 62661
SuMetKu konkursissa
Asiakastiedon sivulla oli, SuMetKu asetettu konkurssiin. Tulihan se seinä vastaan lopultakin suuruudenhulluudessa.24630Kadutko mies sitä miten reagoit?
..siihen sotkuun, jonka jälkeen mikään ei ole ollut kuin ennen. 🥺49627- 133606
- 67606
Suutuin lähinnä itselleni
Kun irl juttujen takia näyttää erittäin epätodennäköiseltä, että olisin millään tavoin toivottu henkilö sulle.34591- 50559
Miksi meille jäi
Niin huonot välit vaikka meistä kumpikaan ei ole tunteilleen mitään voinut. Ehkä se kohtalo on sitä mieltä ettei kuitenk35519- 29515
- 33510
- 18494
- 72486
- 40467
- 24449