G:lle

Hei G. Olet aijemminkin katsonut minulle ja toteen on käynyt :)
Nyt haluaisin kysyä näetkö meille perheenlisäystä ja jos niin koska jos aikaa voi sanoa??
Kiitos jos kerkiät vastaamaan.
3229
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • Heh, näin juuri ajattelinkin sinun tekevän, eli provosoituvan, tämäkin oli psykolologista päättelyä. :D
    Mutta nyt en enää kommentoi sinun juttujasi. Tee kuten parhaaksi näet elämäsipolulla.

    Äänestä

  • typerä olet edelleen kirjoitti:

    Heh, näin juuri ajattelinkin sinun tekevän, eli provosoituvan, tämäkin oli psykolologista päättelyä. :D
    Mutta nyt en enää kommentoi sinun juttujasi. Tee kuten parhaaksi näet elämäsipolulla.

    Kiitos!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kiitos vastauksesta kirjoitti:

Hei G. Olet aijemminkin katsonut minulle ja toteen on käynyt :)
Nyt haluaisin kysyä näetkö meille perheenlisäystä ja jos niin koska jos aikaa voi sanoa??
Kiitos jos kerkiät vastaamaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu