miksei S 24 YLLÄPITO PUUTU. Yksi ainoa hörhelö täällä yksin keskustelee yötä päivää.
Haloo SHERIFFI.!!!
EIKÖ SE MASSAPOSTITTAMINEN OLLUT KIELLETTYÄ.???
Haloo SHERIFFI.!!!
EIKÖ SE MASSAPOSTITTAMINEN OLLUT KIELLETTYÄ.???
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
miinustaa kaikkien muiden tekstit :)))
SULLE PERKELEEN RAUKALLE VIELÄ PLUSSAA ANTAA. Niitä plop,plop pisteitäkö sä kalastat täällä.
Hullulla on havat huvit.
En kalastele täällä yhtään mitään. Eikä mulle tarvi jaella plussia sen enempää kuin muitakaan pisteitä. Kuuluu vaan kohtalaisesti samaan sarjaan aloituksen kanssa tuo miinustelu.
Jos jollain on niin yksinäistä että viihdyttää itseään keskustelupalstalla niin siitä vaan mun puolesta. Eiköhän täällä ole monta muutakin kirjoittelijaa...eivät vaan taida kirjoittaa samalla nimimerkillä kuten nää ässät, sössöt, teet ja muut. Kirjoitetaanpa kaikki samalla nimimerkillä niin nähdään kuinka monta aloitusta ja vastausta kukakin kirjoittaa. Näitä yhdellä kirjaimella kirjoitteleviakin mahtaa olla "muutama", sekä miesten että naisten nimiä löytyy jokunen jokaisella kirjaimella!
Toki en sitä sano että olisi 24/7 järkevää täällä "asustaa". Eiköhän meillä kaikilla ole syytä irrottautua tästä palstasta, joskus enemmän ja joskus vähemmän. Mennäänpä kaikki välillä tuulettamaan päätämme pihalle.
että täällä yksi ja ainoa ihminen keskustelee yötä päivää? Jos tarkoitat tuota s... , niin sillä samalla rekisteröimättömällä nimimerkillä voi kirjoittaa moni eri henkilö. Jos olet lukenut yhtään s... :n aloituksia, niin eikös ne mene laidasta laitaan ne tunnetilat, asiat jne. Minä en usko, että ne on yhden ihmisen aikaansaannoksia.
OVAT SAMAN SÖSSÖN KÄSIALAA. Tunnetilat tosiaankin heilahtelee laidasta laitaan.
ne voi vaan hyppiä yli jos risoo ?
liikaa paskakirjaimia peräkkäin ja ässästä on tullut ikävä kirjain :)
.......................................