Isi saa mut hymyilemään

sillon kun se ei oo Suomi24 .
3211
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Isillä ei ole nyt kaikki hyvin..
Isi on tällä hetkellä erittäin "vauvamaisessa" tilassa.
Kiva jos isi saa hymyilemään pikkuisen..

Hyvää yötä.
http://www.youtube.com/watch?v=oIFmhye6fqw

Äänestä
  • Пугачева ниже хорошо. спокойной ночи
    : )

    Äänestä

hymyilemään uskoisin :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


olen vielä pikkuinen kirjoitti:

sillon kun se ei oo Suomi24 .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu