Polttoainemittarin anturi

Uusikoppaisissa Mondeoissa on ollut otsikon vikaa. Miten vika ilmenee ja miten sen voi korjata ja mitä korjaus maksaa?
1274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Joo mulla oli valm.8/02 Mondeossa kanssa vikaa
vaihdettiin takuuna uusi,oli kuulemma iso homma kun joutui ottamaa bensatankin irti(ja tyhjentämään),on kuulemma sen yhteydessä kiinni.
Hinnasta en tiedä sanoa,mulla vika ilmeni siten että mittari näytti puuta heinää; esim. täysi tankki ja mittari näytti tyhjää!välillä viisari zombaili edestakaisin tyhjän/täyden välillä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ghia 2001 kirjoitti:

Uusikoppaisissa Mondeoissa on ollut otsikon vikaa. Miten vika ilmenee ja miten sen voi korjata ja mitä korjaus maksaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu