Minne Anzzy on kadonnut???

Minne Anzzy, yksi palstan värikäs kirjoittaja on kadonnut. Ei ole kuulunut pitkään aikaan mitään. Onko mies kunnossa ja voiko hyvin.
3188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mielisairaalan takapihal eli miesten logiikalla käys vilkaisemassa vilkas palsta. tai sit anzzyn feikki.

Äänestä

Anzzy sairastui tuossa vakavasti ja joutui osastohoitoon. Hän tuli terveeksi jälleen kun sairaalan naishoitajat hoitivat hänet kuntoon.
Anzzy se on jälleen tuolla logiikalla...:))))

Äänestä
  • valehteli sairastuneensa saadakseen huomiota ja pään silityksiä, se mitään sairas ollut, ongelmia oli elämässään, katkolla vissiin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kunhan kysyin kirjoitti:

Minne Anzzy, yksi palstan värikäs kirjoittaja on kadonnut. Ei ole kuulunut pitkään aikaan mitään. Onko mies kunnossa ja voiko hyvin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu