Yhden levyn tähti

Laura Voutilainen ei ole tehnyt mitään kunnollista ensilevyn jälkeen. Olis vain pysynyt Laurilan tallissa,
niin ne olit tehneet hänestä kiintotähden. Nyt hän vaikuttaa joutavalta pelleltä.
2193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Laura on yksi suomalaisen iskelmätaivaan supertähdistä. Lauran kaikki kappaleet ovat hyvin tehtyjä ja hänellä on vahva ääni. Esiintymisessä olisi tosiaan parantamisen varaa. Laura yrittää liikaa ja se näkyy...

http://www.youtube.com/watch?v=t4nq826UkSs&feature=related

Äänestä

Lauran eka levy oli pelkkää suorittamista, tunnetta ei ollut pätkääkään mukana, eikä hän sen takia ole mua koskettanut. Esiintymisetkin menee enemmän näyttelemiseksi. Olisi loistava musikaali-laulaja ehkä?

Vuodet ovat minusta hänelle tuoneet enemmän sitä tunteilua mukaan, ehkä kun ei tarvi keskittyä enää niin paljon ääneensä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rakel... kirjoitti:

Laura Voutilainen ei ole tehnyt mitään kunnollista ensilevyn jälkeen. Olis vain pysynyt Laurilan tallissa,
niin ne olit tehneet hänestä kiintotähden. Nyt hän vaikuttaa joutavalta pelleltä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu