J**i

Hyvää yötä.
9432
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

I love you Philip Morris!!! :)

Äänestä

Asia ei miksikään muutu.Aikoinaan olin nuori en harkinnut asioita tarkasti.Nyt tiedän olit väärä valinta .Ensimmäistä kertaa olen löytänyt suuren todellisen rakkauden jonka kanssa menen naimisiin asti.Hanki itsellesi ammattiapua ongelmiisi .En ole kiinnostunut sinusta millään tavalla.

Äänestä
  • ja olet nyt kihlattusi hukannut, kun täällä ikävöit?

    Äänestä

  • sivulinen kirjoitti:

    ja olet nyt kihlattusi hukannut, kun täällä ikävöit?

    Minusta ei tarvitte kirjoitella täällä mitään.Hommaa oma elämäsi kiitos!Onnellinen omassa parisuhteessa se on mun rakas ja pysyy.

    Äänestä

  • Kaksi sydäntä kirjoitti:

    Minusta ei tarvitte kirjoitella täällä mitään.Hommaa oma elämäsi kiitos!Onnellinen omassa parisuhteessa se on mun rakas ja pysyy.

    no en kai susta ole kirjoitellut, kun en sua edes tunne.
    ja toki on oma elämä.
    pointti olikin se, että jos olet onnellisessa suhteessa, miten tiedät näihin vastata, ellet käy lukemassa, ja em. syystä, miksi käyt täällä lukemassa?
    vai käytkö lukemassa, jos olisi joku mukava, joka sinua kaipaa? voit sitten valita, tuo on siltä, ihkuu, mut oon varattu (nii mulkii sua), tai sitten kuten ylempänä, hyi-hyi mene pois?
    en vaan koskaan ole ymmärtänyt tuota logiikkaa, että jos on onnellisessa suhteessa, miksi käy täällä lukemassa toisten kaipausta? vai joku toi kirjoituksen eteesi??
    what? ei ymmärrä.

    Äänestä

Hyvää yötä !

Äänestä

nyt jari pane niitä kaikkia nuorii muijii, iha saletisti joku kohta kertoo muijalles!

Äänestä
  • tuosta miehen nimestä? On olemassa muitakin J-alkuisia miehen nimiä, joissa on neljä kirjainta. Mikset sitten itse kerro sen muijalle, jos kerta tiedät touhuistaan? Oletko jostain Oulun seudulta, kun sanot "elä", vai käytetäänköhän tuota muotoa muissakin murteissa? -No tiedä häntä, mutta tunnut olevan kovin varma asiastasi, kiinnostaisi tietää, miten se on mahdollista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


I <3 you kirjoitti:

Hyvää yötä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu