Eli siis mulle tulee aikamoinen ongelma jos en jostain löydä sillasta puuteria, millä saan naaman tositosi vaaleeks. Kasvovärien kanssa en haluu alkaa lössöttään.. Et mistä ihmiset ootte hankkinu ja mitä hintaluokka olis? Kauheesti eh haluu alkaa rahaakaa tuhlaan siihe, et sais olla aika halpa ku sitä kumminkaan tuu useesti käytettyä..Halloween tarkotukseen siis tänä vuon..
Vastaukset 2
- tuppopo
uppiaa :))
- kaboom
kampissa olevasta morticia-liikkeestä löytyy täysin valkonen puuteri. hinta 5-10 euron välillä.
punanaamiossa ym. naamiaiskaupoissa oon sellasia myös nähnyt, kannattaa niistä käydä checkaamassa. jos lähellä ei satu olemaan mitään naamiaiskauppoja, niin netistä tilaamalla tai sit etit vaaleimman puuterin/meikkivoiteen mitä normi kaupasta löytyy.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1771610
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.106832En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58735Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203608- 129581
- 48556
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50538- 37526
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15510Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo60502