mutta

kullannuppu nukkumaan =) olet rakas ja tärkeä
4304
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mä olen tärkeä ja rakas veronmaksajana, mutta en mene vielä nukkumaan vaan jään nuokkumaan koneeni ääreen.

Äänestä
  • Voi miten söpöä, hyvää yötä sulle, kullannupullesi sekä mun omalle haavekuvalleni joka varmaan uinuu peittonsa alla, onnellisen tiettämättömänä siitä että ajattelen häntä.

    Äänestä

  • sweet dreams kirjoitti:

    Voi miten söpöä, hyvää yötä sulle, kullannupullesi sekä mun omalle haavekuvalleni joka varmaan uinuu peittonsa alla, onnellisen tiettämättömänä siitä että ajattelen häntä.

    tarkoitit viestisi, niin enpä omista omaa kullannuppua. Sellainen on vain haaveissani jossakin kuljeskelemassa. Erästä tosin ikävöin...hyvää yötä, *salty tears*

    Äänestä

Rakkaus on hyvästelyä tietäen että tulet vielä takaisin.
Se on uskoa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nyt. kirjoitti:

kullannuppu nukkumaan =) olet rakas ja tärkeä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu