Marsa Alamin suomalaiset?

Asuisko Marsa Alamissa tai sen läheisyydessä ketään suomalaista, joka haluaisi neuvoa/opastaa meidän perhettä siellä?
1363
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ettekö voi pyytää neuvoja tai opastusta Finnmatkojen oppailta siellä, vaikka olisittekin omatoimimatkalla?
& Selvittäkää hyödyllisiä tietoja lomakohteestanne/muustakin jo Suomesta käsin, ettei loma mene totaalisesti siihen, että on vain tarvittu opastusta siihen, tähän ja vähän tuohonkin.
Marsa Alamissa en usko suomalaisia kovinkaan asuvan, Luxorissa ehkä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


A-aurinko kirjoitti:

Asuisko Marsa Alamissa tai sen läheisyydessä ketään suomalaista, joka haluaisi neuvoa/opastaa meidän perhettä siellä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu