mä

kertakaikkiaan kohta jaksa enää mitään =( Voitaisko jo nähdä?
5386
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mulle sopii.

Äänestä

tiedä kuka oot, mutta olis kivempi saada seuraa kun valitella täällä. Aina ne tapaamiset ei vaan ole niin yksinkertaisia kun ei asiatkaan ole..jos olet siis tämä tyyppi?

Äänestä
  • valitettavasti asiat taitaa olla...

    Äänestä

täytyy yrittää edistää asioita..=)

Äänestä

Jos tämä olisi häneltä mulle niin...
Kyllä! Tämä on just sitä, mitä haluaisin. Mutta kyllähän sen tiedätkin. Haluaisin nähdä ja jutella ja paljon pidempään kuin tähän saakka on tehty.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


en. kirjoitti:

kertakaikkiaan kohta jaksa enää mitään =( Voitaisko jo nähdä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu