Se on vaan

Keski-ikäinen nainen, joka jäi lehdelle soitteleen. Yrittää nyt paikkailla jotenkin, että se mies tulis vähä mustasukkaseksi. Kuinka kehtaakin, vanha ämmä.???
5244
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kirjoittaja on mustasukkainen ja peloissaan...

Äänestä
  • on, kirjoittaja on varmasti mustasukkainen mies joka pelkää menettävänsä rakkautensa, mutta ei taida tietää että tuollaisella varmasti hänet menettääkin.

    Äänestä

  • ihme meno! kirjoitti:

    on, kirjoittaja on varmasti mustasukkainen mies joka pelkää menettävänsä rakkautensa, mutta ei taida tietää että tuollaisella varmasti hänet menettääkin.

    ihan päinvastoin. Rauhoitu vaan.

    Äänestä

  • That's life kirjoitti:

    ihan päinvastoin. Rauhoitu vaan.

    sinä olet se mustasukkainen nainen joka on peloissaan ja kiusoittelet miestä? Plääh, oli miten oli mutta selvittäkää asianne keskenänne, älkääkä kiusatko toisianne!

    Äänestä

Vai miksi et saa kunnon vastauksia kysymyksiisi? Jotenkin vähän vaikuttaa siltä.. Ja sitä paitsi, tuollainen aloitus oli jo tällä viikolla. Joka on jo sinällään aika asiaton.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


¤¤¤¤¤ kirjoitti:

Keski-ikäinen nainen, joka jäi lehdelle soitteleen. Yrittää nyt paikkailla jotenkin, että se mies tulis vähä mustasukkaseksi. Kuinka kehtaakin, vanha ämmä.???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu