Äänestys onko todisteita?

Siis kuinka toi äänestystulos on ihan niinkuin se on! onko kukaan sivullinen saanut olla mukana seuraamassa äänestyksen kulkua studiolla, vai kusetetaanko nuorten rahat vaan????
2255
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Äänestys tosiaan vain rahastusta huomaahan sen kun viime
minuuteillakin kehottaa äänestämään vaikka tiedossa kä-dessä
olevassa paperissa kuka putoaa. joten kuka tutkisi sub.tv äänestystä
BB touhussa.Etukäteen suunniteltu kaikki putoamiset?

Äänestä
  • Miksihän ne ei näytä montako ja - ääntä on saanut. Siis viestien lukumäärän, ei prosentteja.
    Janin ja Marian lähdöstä oli tehty jo uutinen nettiin tuntia ennen kun ne kaksi häädettiin talosta.. .. .

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Oikeutta halutaan kirjoitti:

Siis kuinka toi äänestystulos on ihan niinkuin se on! onko kukaan sivullinen saanut olla mukana seuraamassa äänestyksen kulkua studiolla, vai kusetetaanko nuorten rahat vaan????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu