Naapuri tutki pornoa tietokoneeltaan. Sain selville, kun kävin salaa kurkkimassa ikkunan takana ja postiluukusta!
Pornon katselu
Esteri80v
52129
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
hienoa. minäkin olen vakoillut naapureita ja muista ihmisiä mm.kiikarien ja kaukoputken avulla ja sain selville, että vastapäisessä talossa asuva mies tykkää piirretystä pornosta aion tehdä hänelle pienen jekun. laitan kirjeen jossa on mukana piirrettyä pornoa HAHAHAHAHA
Psst. Minäkin näin sinun käsilaukustasi putoavan lehtisen yksi aamu, jossa luki "Lesbian porn" tiedä häntä mitä se tarkoittaa mutta rintojen kuvat siinä oli. Pidetään harrastuksemme salaisuutena eikös vain... ;)
Miten se sinun elämääsi vaikuttaa? Jos naapurisi "tutkii" pornoa, se ei vaikuta elämääsi.
Ja miksi edes vakoilet häntä, oletko kiinnostunut? :) :) :)
Minulla oli joskus sellainen kämppäkaveri (nainen), joka katsoi huoneessaan pornoa ovi auki ja hänen televisionsa näkyi suoraan keittiöön kun istui iltapalalla pöydän ääressä. Minusta on epäkohteliasta katsoa pornoa ikkunat ja ovet auki. Laittakaa ne kiinni ja vielä verhot eteen niin muiden ei tarvitse osallistua harrastukseenne, kiitos.
..vihjaili jotain?