Asennusfirma

Teitääkö kukaan mistä voisi saada asentajan Helsingistä tai muualta pääkaupunkiseudulta? Pitäisi saada uudet ulostulot ja hallintalaitteet veneen valoille ja esim. kännykän - , moottoroidun kylmälaukun pistokkeet, lisäksi uuden kaiun (ei pohjan läpi)asennus.
2557
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ilmoitustaululla (siis itähelsingissä) firma joka mainosti veneen asennustöillä, juuri mainitsemiasi hommeleita, mutta ei tietenkään nimi jäänyt mieleen kun ei ollut tarvetta asennuksille. Mutta Hesassa sellainen firma kuitenkin on.

Äänestä

Meidän veneeseen uuden lokin asensi viime viikolla Hannu Korhonen puh, 0400-467766. On aloitteleva yrittäjä, mutta äärimmäisen mukava ja asiansa osaava. Tulee itse asiassa tänään torstaina viimeistelemään meidän asennushommat. Ja pyörii pk-seudulla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Apua tarvitaan kirjoitti:

Teitääkö kukaan mistä voisi saada asentajan Helsingistä tai muualta pääkaupunkiseudulta? Pitäisi saada uudet ulostulot ja hallintalaitteet veneen valoille ja esim. kännykän - , moottoroidun kylmälaukun pistokkeet, lisäksi uuden kaiun (ei pohjan läpi)asennus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu