Hei!! Onko joillais ns. roskishaamu viitannut raskauteen? Mulla menkkojen pitäis alkaa huomenna ja eilen testasin ekan kerran ja testiajan jälkeen testiin tuli toinen viiva. Tänään testasin uudelleen eri testillä ja sama toistui. Tiedän, olen yli-innokas, kun en voinut odottaa testaamista oikeaan päivään, mutta vastailkaapa nyt kuitenkin :)
Raskaustesti
.....
5281
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Itselle kävi niinpäin että tein testin näytti negaa toisella testillä (eri merkkinen) näytti plussaa :D Ole kärsivällinen ja odottele siihen päivään jolloin sulla pitäis alkaa kuukautiset.. Testipäivänä jännitti niin paljon ettei meinaa pissaa tulla :D onnea toivottavasti oikee plussa :)
Mulla ne roskishaamut ei ole tarkoittanu koskaan mitään ja niitähän kai tulee melko kaikille neganneillekin. Sori. :( Odottele että saat kunnon plussan.
Jiihaa!! Tänään tein kaksi erimerkkistä testiä ja plussa pamahti näyttöön molempiin testausajan sisällä. Eli roskishaamut pitivät näköjään paikkaansa! :D Voi tätä ilon päivää! :)
Onnea!
Mä ehin jo heittää testin roskiin ja kävin myöhemmin kattoo ni oli tullut haalea viiva näkyviin sillä aikaa, meni kyllä yli testiajan, mutta nyt olen raskaana ja 18 viikko menossa. :)