Oletko käsittänyt kuinka samalaisia me olemme?
Et ikinä anna vastakaikua, katsot minua kuin samantekevää ja silti sanot olevasi kiinnostunut. Sä tuuppaat minua kauemmaks, onnekseni en näe sinua vähään aikaan.. tunnen ristiriitaisia tunteita sua kohtaan, ihan kun amorin nuoli lävistäisi minut tarkoituksellasi.
Et ikinä anna vastakaikua, katsot minua kuin samantekevää ja silti sanot olevasi kiinnostunut. Sä tuuppaat minua kauemmaks, onnekseni en näe sinua vähään aikaan.. tunnen ristiriitaisia tunteita sua kohtaan, ihan kun amorin nuoli lävistäisi minut tarkoituksellasi.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Katsotaan sitten jos keväällä olisi paremmin aikaa tavata siis jos kiireiltäsi ehdit!
kiirettä, en vaan tiedä haluanko sua enää tavata. Ehkä oot jo sen tajunnutkin?
tuollainen kuulostaa. Ei ystävälle tai tärkeälle ihmiselle vastata noin. Mut ehkäpä hän ei olekaan sinulle niin tärkeä. Siltä se ainakin kuulostaa..
Mut tuskinpa minä olenkaan tarkoittamasi henkilö. Sen kun vain vastasin..
Jos olet Juha, saanko päästä suoraan sinun sieluusi, ja täyttää sinun vapaa-aikasi!
http://kotomatrix.ru/images/lolz/2010/09/07/672580.jpg
Murrrr...
Tulin ja näin. Ei hän ole Juhasi. En kirjoita täällä, enkä juuri luekaan näitä.
Minä täällä....hiirulainen.;)
mut oikeet nimet selventäs asiaa huomattavasti
oon kyllä selittäny mun syyt. en haluu olla mikään kolmas pyörä. ei sinkku jaksa olla mikään pariskunnan tukihenkilö, jota kaipaatte vain sillon kun teillä menee huonosti.
Enkä tunne itseeni niin vanhaks että jaksaisin olla joku täti teille (yökh).
rauhotu siel ollessas ja tuo hyvä tuuli tullessas.
että jos toinen haluaa seksisuhdetta ja toinen kaveruutta, niin ei siitä sorvata mitenkään kompromissia :(
sori vaan.
etäisyys on parempi silloin.
haluaisin tietää kuka olet tai edes mistä olet?!?oletko mies vai nainen? itse olen nainen ja tunteeni hyvin samanlaiset=( hirveä olo kun ei nähdä pitkään aikaan olet unissani ja mielessäni en saa sulta nukuttua tää on niin ihanaa mutta kamalaa!!!
Tämä en ole minä.
jos olet se jota luulen niin tänään klo:20.00 siwassa mehuhyllyn kohdalla voitasko nähdä?
Olen nainen. Viesti menee ouluun..
:)