Kuinka vain

Oletko käsittänyt kuinka samalaisia me olemme?

Et ikinä anna vastakaikua, katsot minua kuin samantekevää ja silti sanot olevasi kiinnostunut. Sä tuuppaat minua kauemmaks, onnekseni en näe sinua vähään aikaan.. tunnen ristiriitaisia tunteita sua kohtaan, ihan kun amorin nuoli lävistäisi minut tarkoituksellasi.
12528
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Katsotaan sitten jos keväällä olisi paremmin aikaa tavata siis jos kiireiltäsi ehdit!

Äänestä
  • kiirettä, en vaan tiedä haluanko sua enää tavata. Ehkä oot jo sen tajunnutkin?

    Äänestä

  • tuollainen kuulostaa. Ei ystävälle tai tärkeälle ihmiselle vastata noin. Mut ehkäpä hän ei olekaan sinulle niin tärkeä. Siltä se ainakin kuulostaa..
    Mut tuskinpa minä olenkaan tarkoittamasi henkilö. Sen kun vain vastasin..

    Äänestä

  • Tulin ja näin. Ei hän ole Juhasi. En kirjoita täällä, enkä juuri luekaan näitä.


    Minä täällä....hiirulainen.;)

    Äänestä

mut oikeet nimet selventäs asiaa huomattavasti

Äänestä
  • oon kyllä selittäny mun syyt. en haluu olla mikään kolmas pyörä. ei sinkku jaksa olla mikään pariskunnan tukihenkilö, jota kaipaatte vain sillon kun teillä menee huonosti.

    Enkä tunne itseeni niin vanhaks että jaksaisin olla joku täti teille (yökh).

    rauhotu siel ollessas ja tuo hyvä tuuli tullessas.

    Äänestä

että jos toinen haluaa seksisuhdetta ja toinen kaveruutta, niin ei siitä sorvata mitenkään kompromissia :(
sori vaan.
etäisyys on parempi silloin.

Äänestä

haluaisin tietää kuka olet tai edes mistä olet?!?oletko mies vai nainen? itse olen nainen ja tunteeni hyvin samanlaiset=( hirveä olo kun ei nähdä pitkään aikaan olet unissani ja mielessäni en saa sulta nukuttua tää on niin ihanaa mutta kamalaa!!!

Äänestä
  • Tämä en ole minä.

    Äänestä

jos olet se jota luulen niin tänään klo:20.00 siwassa mehuhyllyn kohdalla voitasko nähdä?

Äänestä
  • Olen nainen. Viesti menee ouluun..
    :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ocean. kirjoitti:

Oletko käsittänyt kuinka samalaisia me olemme?

Et ikinä anna vastakaikua, katsot minua kuin samantekevää ja silti sanot olevasi kiinnostunut. Sä tuuppaat minua kauemmaks, onnekseni en näe sinua vähään aikaan.. tunnen ristiriitaisia tunteita sua kohtaan, ihan kun amorin nuoli lävistäisi minut tarkoituksellasi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu