ylistän DNA:ta!

hienoista mainoksista - siis TV-mainoksethan ovat operaattoreilla toinen toistaan kekseliäämpiä ja svengaavampia. Varmasti rahaa palaa mainoksiin paljon, ei sitten olekaan ihme ettei rahat riitä saattamaan mokkuloita tai niiden verkkoa toimiviksi.

toimisipa edes kolmasosanopeudella, kunhan toimisi pari tuntia putkeen pätkimättä.
3462
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Se voi olla se dna tsälense...

Äänestä

Vuoden "kokeiluajan" jälkeen on 3G verkko kadonnut kokonaan. Laskut kyllä tulee ajallaan. Ilmeisesti masto kaatunut keväällä, eikä ole ehditty korjaamaan. Ilmankos liittymän saa nyt paljon halvemmalla. Kahden vuoden sopimus on sama kuin ostaisi sian säkissä.

Äänestä
  • dna megan mokkula ollut käytössä pari vuotta ja toimii kuin junan vessa.
    Maksan ko.härpäkkeestä 19,90/kk.

    Welho tarjoaa samaa megan mokkulaa hintaan 9,90/kk.
    Soitin dna:n asiakaspalveluun ja kysyin tippuuko dna mokkulan hinta vai lopetanko tilauksen
    ja haen Welhon kympin halvemman ?
    Vastaus oli; emme voi tiputtaa hintaa.

    Mikä firma omistaa Welhon ??

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


eta resume captcha kirjoitti:

hienoista mainoksista - siis TV-mainoksethan ovat operaattoreilla toinen toistaan kekseliäämpiä ja svengaavampia. Varmasti rahaa palaa mainoksiin paljon, ei sitten olekaan ihme ettei rahat riitä saattamaan mokkuloita tai niiden verkkoa toimiviksi.

toimisipa edes kolmasosanopeudella, kunhan toimisi pari tuntia putkeen pätkimättä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu