autohelm sportpilot

mitä mieltä olette autohelmin sport pilotista? onko laiteele käyttöä n 4t liukuvassa veneessä? toimiiko se käytännössä? GPS,tehostettu kaapeliohjaus ja perävetolaite matkanopeus n 23 sokmua?
11389
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mikäli veneesi on varustettu yhdellä ohjauspisteelä,niin ko.laite sopii varsin hyvin.Etenkin kun kerroit tehostetusta ohj.laitteesta.Jos tarvitset enemmän voimaa ohjailuun on sportpilotista tehokkaampikin versio olemassa.Sportpilotin käyttö on piloteista ehkä kaikkein yksinkertaisinta ja siten mukavaa.Sopii siis hyvin 4t:n veneelle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


matkaveneiliä kirjoitti:

mitä mieltä olette autohelmin sport pilotista? onko laiteele käyttöä n 4t liukuvassa veneessä? toimiiko se käytännössä? GPS,tehostettu kaapeliohjaus ja perävetolaite matkanopeus n 23 sokmua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu