Biisien soitto ilman välejä?

Pystyykö mp3-biisejä soittamaan putkeen eli ilman, että niiden välissä on se parin sekunnin hiljaisuus? Tarkoitus soittaa musiikkia läppäriltä esim. Windows Media Playerilla.
2198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kappaleet Audacityllä yhteen "pötköön" ja poista kaikki tyhjät välit ja tallenna "pötkö" mp3:sena.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kysymys... kirjoitti:

Pystyykö mp3-biisejä soittamaan putkeen eli ilman, että niiden välissä on se parin sekunnin hiljaisuus? Tarkoitus soittaa musiikkia läppäriltä esim. Windows Media Playerilla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu