mitä mieltä olette tälläisestä yhtälöstä ku vaakanainen ja vaakamies?
Ollaan molemmat synnytty -89. Tunnettu toisemme muutamia vuosia ja aina ollut ilmassa enemmän ja vähemmän flirttiä ja fyysistä kontaktia on tullut otettua toisiimme muutaman kerran... Ihan seksiin asti se ei ole kuitenkaan mennyt.
Huomaan kiinnostuvani tästä pojasta aina uudestaan ja uudestaan ja joka kerta vähän enemmän :) Me tullaan hyvin juttuun ja suudelmat on jotain ihan upeeta !!.... mutta kumpikaan ei ole ikinä tehny "oikeata" aloitetta vaan ollaa aina sattumalta törmätty kun nää suudelmat yms on tapahtunut.
vaaka ja vaaka
1
950
Vastaukset 1
- shizzle
Vaaka ja vaaka tulee hyvin toimeen keskenään, jopa liiankin hyvin (kumpikin välttelee riitaa viimeiseen saakka). Omassa tapauksessani tuli lakaistua asioita maton alle ja sitten ne purkautui kerralla... Suhde kuitenkin kaatui loppujen lopuksi intohimon puutteeseen. Edelleen eron jälkeen ollaan kuin parhaat ystävykset, mutta kipinää ei kovin paljon suhteessa ollut. Vaakojen sitoutumisesta seurustelusuhteeseen voi kertoa se, että vielä vuosi eron jälkeen ollaan kumpikin yksin ja ehkä haikaillaan välillä suhteen hyviä aikoja. Yhteen ei kuitenkaan olla palaamassa.
Yleensä vaakojen suhteet kaiketi onnistuu, mutta itseäni vaivasi arjen tasapaksuus.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2552153
Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.2651283- 211241
- 41816
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i126739Martina ja Muhis
Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤237719Rasismi ahdistaa.
Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa233689- 54530
Olenkohan tunteideni kanssa yksin?
Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell46471- 38468