Vaihdetaan Ticket pallohaalari 104

Vaihtaisin Ellokselta ostetun 104 kokoisen UUDEN pallohaalarin 110 kokoon. Jos jollakulla tämä haalari ja haluat vaihtaa pienempään, ota yhteyttä [email protected]. Oma haalarini on uusi, laput irti, mutta tallessa, haalaria sovitettu päälle.
1255
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tuli nyt moneen kertaan todettua että haalarini on UUSI:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sumppa:) kirjoitti:

Vaihtaisin Ellokselta ostetun 104 kokoisen UUDEN pallohaalarin 110 kokoon. Jos jollakulla tämä haalari ja haluat vaihtaa pienempään, ota yhteyttä [email protected]. Oma haalarini on uusi, laput irti, mutta tallessa, haalaria sovitettu päälle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu