Lastenhoitajaa Mikkelistä

Etsin luotettavaa lastenhoitajaa 6-vuotiaalle tyttärelleni pientä korvausta vastaan. Tytär eskarissa 8.30-12.30,joten hakua ja vientiä myös sinne. Olen yksinhuoltaja ja 3vuorotöissä joten myös yöhoitoa. Asumme Tuskussa. Toivottavasti löytyisi pian!:)
2265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Onko sinulla vielä tarvetta lastenhoitajalle? Kokemusta minulta löytyy aika paljon, olen käynyt muun muassa MLL:n lastenhoitajakurssin ja hoitanut lapsia sitä kautta. Laita sähköpostia [email protected] niin voin kertoa tarvittaessa lisää.

Äänestä
  • Hei! Olisi tarvetta edelleenkin, sinun s-postiosoitteesi ei toiminut,en saanut laitettua sinulle postia. Laitatko minulle ja kerrot enemmän itsestäsi:) [email protected]

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hoitajaa kirjoitti:

Etsin luotettavaa lastenhoitajaa 6-vuotiaalle tyttärelleni pientä korvausta vastaan. Tytär eskarissa 8.30-12.30,joten hakua ja vientiä myös sinne. Olen yksinhuoltaja ja 3vuorotöissä joten myös yöhoitoa. Asumme Tuskussa. Toivottavasti löytyisi pian!:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu