Moi
Huomasin toisellapuolen olevan ala ja yläpallossa välystä ja etukäteen tiedustelen vaihto-operaatiossa esiin tulevia niksejä. Pallot taitaa olla prässätty paikoilleen. Onko paljon erikoistyökalujen tarvetta ym. ?
Auto on 96 mallinen.
GC:n pallonivelet vaihtoon
Välystä
2
621
Vastaukset
- hggjr
tukivarret irti ja prässin kanssa pallot vaihtoon.
- GC96
Tässä on 2 metrinen akseli, jonka haarukoissa pallot on prässätty. Pitääkö akseli irroittaa ja nostaa prässiin?.
Jotenkin tuntuis, että ne sais puristettua paikoillaan veks.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614448KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1533313Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?582627Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492564- 1122355
- 241903
- 241701
- 301636
- 1711571
- 361275