tässä klippi asiasta http://www.youtube.com/user/marenki2#p/a/u/0/s8ia0GBDzF4
Wiltsu tappaisi homot, katso video
voivoimariini
7315
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
ansaitsee uppauksen!
besserwisser ulos talosta!
ihanan willtsun sanoja: "Maaaaza ihmispazkakaaaaza!" Homot ja lesbot hengiltä sekä nussimaan lampaita. JEBÖY!"
asiallinen tuo on joo onpa on :))
Yrittänyttä ei laiteta ,mutta jos et pystynyt parempaa tekemään olisi jättänyt tuonkin tekemättä.Syytä miksi sen teit en ymmärrä,olisi edes hauska tai joku juju mutta täyttä skeidaa jonkun pikkupojan yritys .Huono.
Koosteessa näytettiin vain tuo Wiltsun kommentti lampaiden panemisesta, mutta ei näytetty tuota homokommenttia. Tuotanto suojelee Wiltsua selvästi. Toivottavasti toimittajat kysyvät siitä kunhan tulee ulos talosta. Nyt kyllä annan Wiltsulle miinusta.
uppp..
hanan willtsun sanoja: "Maaaaza ihmispazkakaaaaza!" Homot ja lesbot hengiltä sekä nussimaan lampaita. JEBÖY!"
Sanoi että Homot hengiltä, ei tykkää niistä ja pankoot vaikka lampaita. Näin sanoi ja painettiin lampaanvillalla unholaan.
Sanoi tämä JustiinaViltsu ja Pankoot vaikka Lammasta, siis homot.