Iisalmen impotentit

Koko suomi nauroi teille iisalmelaisille tv:n viihdeohjelmassa. Irvailivat teille oikein kunnolla. Hahhahhahah hahhahaha
71049
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

itseään tyrkyttäville persjalkasille, ylisyöneille ja sukusiitetyille vosuille.

Äänestä

Jaa mistähän ohjelmasta onkaan kyse?

T: iekki impotentti

Äänestä
  • Yks lensi yli Marin pesän. Täytyy sanoa että nauratti ihan oikeesti.....

    Äänestä

Mä jäljitin sun ip-osoitteen ja se tuli iisalmesta! olet ipy:n laajakaista asikas joten miksi virnuilet? hah hah vaan itsellesi!

Äänestä

SUOMI24 KESKUSTELIJA

Äänestä
  • Onko Iisalmessa paljonkin impotentteja ?

    Äänestä

  • Kiinnostunut savosta kirjoitti:

    Onko Iisalmessa paljonkin impotentteja ?

    minä jäljitin mummon alushousut ja tulet norjasta

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


siitäs saitte kirjoitti:

Koko suomi nauroi teille iisalmelaisille tv:n viihdeohjelmassa. Irvailivat teille oikein kunnolla. Hahhahhahah hahhahaha

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu