Kauppalehti: ei toivoa laskusta

3133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ostamatta pari vuotta sitten, kun hinnat oli 15-20% halvempia kuin nyt.
Ja vielä kaikkien aikojen vuokrankorotuksien aattona.
On se kuin rahan kylvämistä tuuleen.

Ilman muuta olisin ostanut silloin, mutta kun on tullu ostettua jo aiemmin ja vielä paljon halvemmalla.

Äänestä
  • Tyhmempikin osaa olla ostamatta, kun ei pysty.

    Mutta eihän sitä kenellekään voi myöntää. Selitykset pitää olla. Niitä riittää.

    Äänestä

ÄRRRR MURRRRR SENKIN TYHMÄ!! MURRRR byhyyyyyyyy MURRRRRRRRRRR byhyyyyyyyyyyyy MU--

Äänestä

Kommentoi aloitusta


omassa tottakai kirjoitti:

Hajotkaa köyhät ja kouluttamattomat vuokrauunot.

http://www.kauppalehti.fi/5/i/talous/uutiset/etusivu/uutinen.jsp?oid=20101038865

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu