ekomaker

moi millainen paikka on ekomaker ja mitä ne myy siellä? itse muuttamassa stadiin ja lähelle tätä mestaa
3823
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

vähän ku jaksais googlettaa niin vois löytyy tällänen ku www.ekomaker.fi lupaavat ainakin tunti proviikka palkan. ainoo miinus oli se et ne myy suomen energiayhtiön kusetus sähköä. mut oli siellä muitakin tuotteita.

Äänestä
  • mitenkä niin kusetus sähköö myyvät? en haluisi mennä töhin joissa tuotteita haukutaan. meneekö muut tuotteet hyvin kaupaksi ja tienaako siellä hyvin vai onko tuossa tuntipalkan saamisessa joku jippo?

    Äänestä

  • njitbntb kirjoitti:

    mitenkä niin kusetus sähköö myyvät? en haluisi mennä töhin joissa tuotteita haukutaan. meneekö muut tuotteet hyvin kaupaksi ja tienaako siellä hyvin vai onko tuossa tuntipalkan saamisessa joku jippo?

    lue seuraava linkki ni tiedät enemmän Suomen energiayhtiöstä http://keskustelu.suomi24.fi/node/1846378

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hjgfygfuh kirjoitti:

moi millainen paikka on ekomaker ja mitä ne myy siellä? itse muuttamassa stadiin ja lähelle tätä mestaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu