Voinko mitenkään auttaa asiaa että saataisiin Sharia laki Suomeen voimaan?
Sharia-laki Suomeen.
4
417
Vastaukset
- Kaannynainen. ....nn
muslimin ei tarvitse kuunnella muita lakeja! Varmista vain etta ainakin aiot kaantya!
Kaikki muslimit ovat velvoitettu ja auttamaan sinua sen jalkeen!
Tapa vaikka tyttaresi tai akkasi kokeeksi...tai naapurin amma jos et parjaa miehelle...
ja myos vahemistovaltuutetut ja poliisit ovat velvoitettuja auttaman sinua!
.jopa suomalaiset homopapitkin !
Astrid ja tarja muuutavat lakejakin kultaminien tahden ja poistivat maanpuolustuksenkin!
Ala nayta tata astridille alaka ritvalle! Ne riemastuisivat miten kultamunia tuhlataan metritolkulla kuten tassakin varmasti kristityssa maassa!
http://www.youtube.com/watch?v=T1hc1zKnLr0&feature=related
Sharia laki parantaa maan nopeasti!
....haluatko videoita?- Tohtori Idiooti
Niinhän se parantaisikin Suomea. Minäkin saisin paremman elämän Sharian alla kuin tämän Suomen paska lain alla.
- isohanuri
Tohtori Idiooti kirjoitti:
Niinhän se parantaisikin Suomea. Minäkin saisin paremman elämän Sharian alla kuin tämän Suomen paska lain alla.
Kerro lisää. Millä lailla elämäsi olisi parempi sharian alla? Entä miksi et muuttaisi maahan, jossa sharia on jo voimassa?
- Tohtori Idiootti
isohanuri kirjoitti:
Kerro lisää. Millä lailla elämäsi olisi parempi sharian alla? Entä miksi et muuttaisi maahan, jossa sharia on jo voimassa?
Sanotaan vaikka näin että saan enemmän oikeuksia. Nyt en voi millekään asialle tehdä yhtään mitään.
Enpä minä niiden lähellä haluaisi asua, tulkoon laki tänne mutta ei ne. Ja eipä nykyään voi poistua maasta kun vaaditaan sormenjäljet.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1083243
Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on982470- 242016
Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s221540Mitä tapahtuu?
Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?291520Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!
Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää151435Murtautuminen uimahalliin
17.10. yöllä Kiuruveden uimahalliin murtauduttiin yläkerran oven ikkunasta. Onko kellään havaintoja tapauksesta?26937- 87932
Mitä tarkalleen tunnet
Minkälaisia tunteita sisälläsi liikkuu, kun tiedät, että ajattelen sinua lämmöllä ja jotain syttyy myös sinussa? Haluai62866Syyskuussa 2025 ensirekisteröidyistä henkilöautoista 43 % oli täyssähköautoja.
Niitä rekisteröitiin 2 592 eli 41 % enemmän kuin vuotta aiemmin. Syyskuussa 2025 rekisteröidyistä uusista henkilöautois2799