MTV3 tarjoaa taas tuutin täydeltä naurettavaa. Meinaan että siellä se Vappu taas esittelee riipputissejään. Ei ole kyllä kunnolla peiliin vilkaissutkaan.Se hyvä puoli asiassa, että ei taatusti ole silikonit tai sitten on vähän valahtanut. Ei Mikko-parkakaan tiedä, mihin silmänsä suuntaisi.Jotain rajaa ja itsesensuuriakin pitäisi löytyä!!!
Tanssihauskaa
Katselija vaan
6187
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
on se ankea ohjelma. katsoin melkein koko jakson kaksi viikkoa sitten. tiedän mistä kirjoitan.
ois kiva tietää onko tää paljastavuus lähtöisin Vapusta vai itkeekö se aina ennen lähetystä ja silti pomo pakottaa Pimiän lavalle tissit näkyvissä... aika rankkaa jos näin on
http://apina.biz/35652.jpg
Mitä me Vapusta, olkoon vaikka ohjelmassa alasti. Nautitaan me vaan tanssista ja kekkaloikoon Vappu tisseineen miten tykkää.
Vapun tissit ovat mauttomat. Lapsetkin katsovat ohjelmaa. Minä sanoin meidän pojille, että vähiin vaatteisiin pukeutuvia naisia on syytä välttää. Niistä ei tule kuin harmia perheeseen.
Olis parempi nimi junttilan jortsuille. Ammatti tanssi on OK ja se tanssi mitä vedellään lavoilla, mut tää HYBRIDI viritys, missä ei olla kummassakaan ja yritetään olla silti parempia kun kukaan koskaan on hirveetä kauheeta. Mitä riippurintoihin tulloo, niin eikös se oo puhe siitä missä ne roikkuu... siis Vapulla asiat on ihan hyvin, kun ne ei TURSUU aidan toiselle puolen vaan roikkuu kiltisti karsinassa. Tyyli konsultti olis ehkä hyvä olla parempi, joten kannattas vaihtaa.
Onneks nää TV öputiikit ei vilä ole näyttänee syöntikisoja, joissa yks kliimaksi on OKSENTELU syönnin oheessa. Aamerikassa ne tykkää katella sellasti ihan livenä. Saab nähä, millon kisaajien luvattuun suomeen rantautuu tuommonen ahmi enemään kisa.