ARGO 16 jatkoa

Viitaten aiempaan keskusteluun (ARGO 16
kokemuksia kaivataan)onko kellään kokemuksia
miten ko. pulkka toimisi hieman alle 15v lasten
leluna 20 hp vakiokoneella varustettuna
2906
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Onko kellään kokemuksia miten ko. kuttaperkka
kulkee "alitehoisilla" alle 70 hv tehoilla?

Äänestä

mutta poista pulkasta perälauta, niin toimii
paremmin. Älä kysy miksi, mutta niin se vaan
tuntuu olevan...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


70CES kirjoitti:

Viitaten aiempaan keskusteluun (ARGO 16
kokemuksia kaivataan)onko kellään kokemuksia
miten ko. pulkka toimisi hieman alle 15v lasten
leluna 20 hp vakiokoneella varustettuna

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu