Tässä sentra kirjoittaa, tuo sentra, nimimerkkii se on yhteys jonka koen. Asun Savossa, olen jo aika vanha tämän palstan kategoriassa. Jotkut voi ihmetellää mistä tietoni saan? Samoin voin ihmetellä miksi ulko-ovi paukkaa kun kuljen siitä, samoin on tieto, sitä ei voi määritellä?? Olen siitä onnellinen vaikka minulla on ollut harmia ihan muille jakaa ja sairas tuo mies ja näen, ehkä sillä tapaa voin auttaa teitä. Enkä tosiaan mainosta itseäni.
Miksi näin..
4
259
Vastaukset
- Ihastnut nainen!
Hei sentra!
Olet minulle katsonut paljon ja oikein.
Voitko katsoa rakkaus minulle.
Ihastuin todella tansseissa viime lauantaina mukavan oinas miehen sydän pomppii vielä miten näkyy?
Kiitos sinulle ja mukavia eläke päiviä ja jaksamista teille.- soon sentr
Rakas ystävä näen ns. ensi hurman, hauskaa on johonkin pykälään saakka , mutta voinko sanoa että olet paljomman arvoimman, saan tähän vesimerkeissä syntyneen miehen, jolla intohimoa riittää.
siunausta senrta, ps, en saisi kyllä katsella rakk.as, sillä minut on merkattu todedll. vaik. as. nykyään. - ihastunut nainen.
soon sentr kirjoitti:
Rakas ystävä näen ns. ensi hurman, hauskaa on johonkin pykälään saakka , mutta voinko sanoa että olet paljomman arvoimman, saan tähän vesimerkeissä syntyneen miehen, jolla intohimoa riittää.
siunausta senrta, ps, en saisi kyllä katsella rakk.as, sillä minut on merkattu todedll. vaik. as. nykyään.Kiitos paljon Sentra.
Näetkö et hän ottaa yhteyttä?
Tai otaanko itse hänen yht.
Olisin kiitollinen jos ehdit katsoa minulle: Miten käy tämän taudin kanssa, mikään ei auta etenee kovaa vauhtia vaan...
Näkyykö muutto pois täältä savosta tänä vuonna
Miten miesasiat järjestyy, nyt ei ole ketää, kaikki pelkää mun tautia
Olen hyvin kiitollinen jos vaan ehdit katsoa, sillä se luo toivoa eläämään
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiky-maksuista valehtelu persujen törkein vaalipetos
Perusduunarina koen pahimmaksi persujen vaalipetokseksi "työmies" Putkosen lupaaman työntekijöiltä perittävien kiky-maks73801Persuja tuntuu kiinnostavan vain muiden rahat
En muista kenenkään muun olleen huolissaan yhtä paljon muiden rahoista kuin persujen. Mistähän se kertoo?872746Järkevä ehdotus: reilun 8 miljardin euron veronkorotukset
Nykyinen hallitus on päästänyt valtion tulopuolen rappeutumaan, vaikka varallisuutta on Suomessa enemmän kuin koskaan. U1072571Miksei asevelvollisuuden kuluja lasketa Nato-menoihin?
Koskela (vas) kysyy aiheellisesti, että kun kerran palkka-armejaan perustuvat maat laskevat kysesestä toiminnasta aiheut242245- 562056
Antti Lindtman heikko johtaja - ei valtiomiesainesta lainkaan
kyllä se eilen taas nähtiin. Ei pystynyt Antti vastaamaan edes toimittajan yhteen yksinkertaiseen kysymykseen - juu tai1071956Miksi vasemmisto ei vastusta ulkomaisen halpatyövoiman maahantuontia
joka heikentää suomalaisten duunarien työmarkkina-asemaa ja rasittaa Suomen julkista taloutta? Vasemmistolla ideologin1251809Haluat nainen torjua minut
Yhä uudelleen ja uudelleen. Huomaan sen. Ymmärrän miksi, mutta silti se sattuu. Eihän minulla ole muuta kuin haaveet si141757Mitä koululla tapahtui?
Onks kellää mitää vinkkilöit miks helikopteria tarvittii vuoksenniskan koulul https://www.is.fi/kotimaa/art-200001193287341214Persuilla kannatusromahdus - enää 13,5%.
Ylen tuorein puolueiden kannatusmittaus kertoo, että persujen kannatus on enää 13,5 prosenttiyksikköä. Kepu on mennyt he3461129