Hei!
Hakusessa kaksio tai kolmio Espoosta akselilla: Tapiola, Matinkylä, Niittymaa, Mankkaa, Olari, Laajalahti, Otaniemi, Haukilahti etc.
Vaatimuksena yli 55 neliötä, Welhon kaapeli, parveke/piha ja mielellään myös sauna. Hyvät bussiyhteydet Leppävaaraan & Helsingin keskustaan plussaa! Plussaa myös autopaikasta. Maksimivuokra n. 850 euroa, kuitenkin keskusteltavissa.
Vuokralaisiksi tarjolla luotettava avopari, josta molemmat osapuolet ovat vakituisessa työsuhteessa. Molempien luottotiedot kunnossa, vuokran maksamme aina ajoissa! Takuuvuokra ei ole ongelma! Jos asunnossa tarvitsee tehdä pientä pintaremonttia, maalaamme esim. seinät mielellämme. Kiire asunnontarpeella ei ole, muuttaa voisimme loppuvuodesta 2010 tai tammi-helmikuusta 2011.
Tarjoa, vaikka jokainen vaatimuksemme ei asunnossasi täyttyisikään! Yhteydenotot ja tarjoukset sähköpostitse manna.annaa(a)gmail.com!
ESPOO 2-3 h LUOTETTAVILLE VUOKRALAISILLE
manna-anna
3
419
Vastaukset
- manna-anna
UP!
- manna-anna
UP!
Asunnon tarve 1.1.2011 tai 1.2.2011!
- Vuokralle tarjotaan
Tarjolla 3 huonetta keittiö (kalustettu). Vuokra 1500 sisältäen sähkön ja veden. Parkkipaikka lähellä. Asunto Radisson Sas hotellin lähessä, hyvät yhteydet Helsinkiin ja muualle Espooseen. Hiljattain remontoitu jonka yhteydessä uusittiin kalusteet. Etsitään pitkäaikaista vuokralaista.
Jos kiinnostuit ota yhteyttä
[email protected]
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Oppilas puukotti kolmea Pirkkalan koululla
Tämänhetkisen tiedon mukaan ainakin kolme oppilasta on loukkaantunut puukotuksessa Pirkkalan Vähäjärven koululla. Myös e1624113Jos olisit täällä
Tosin en tiiä miks oisit. (Ja hävettää muutenkin kun ei muka muulla tavoin osaa kertoa tätäkään) Jos jollain pienellä372403- 1552131
Kesän odotuksia hyrynsalmella
Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla161699- 801292
Voi Rakas siellä
Olet ollut mun ajatuksissa taas koko päivän. Olet ihmeellinen kertakaikkiaan ja arvostan sinua niin paljon❤️Minulla ei o241250Ohhoh! KAJ laukoi suorat sanat somessa - V-sana mainittu!
Ohhoh! Mitäs mieltä olet tästä huumoriryhmä KAJ:sta? Bara bada bastu on kyllä aikamoinen korvamato... Lue lisää: https311139Pirkkalan koulussa puukotus, oppilas puukotti kolmea
Ilmeisesti tyttöjä ollut kohteena.1441102Erika selvisi hienosti ennakkosuosikin paineista
Hienostihan se meni. Erika jätettiin yksin, eikä häntä tuettu, oli euroviisukiusattu, silti suoriutui ensiluokkaisesti.100908Pirre vaatii nyt karhuja ammuttavaksi
Ylellä taas hauskaa lieksa uutista. Karhujen kannanhoidollinen metsästys on Lieksan kaupungin mielestä välttämätöntä.115830