Rivot tatuoinnit ja intti

Eli omaan kehossani kolme pikkutuhmaa kuvaa. Eli paljasrintaisia kaunottaria. Voiko se aiheuttaa hämminkiä inttiin päästyä.
Turha kenenkään on tulla sanoo, että mut pyydetään ottaa paita pois, että kaverit voi runkkaa ja katella niitä.
21233
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tatuoinneista:

Niitä ottaessa ei takuuvarmasti osaa kuvitella kaikkia elämän varrella vastaantulevia tilanteita, eikä pysty mitenkään ennakoimaan, millaisiin tilanteisiin kuvinensa joutuu. Siinä vaiheessa kun nahkaansa on koristellut ties millä, niitten kanssa on vain elettävä.
Onhan noita nähty.. "paras" oli just 18 täyttänyt tyttö, jolla oli selkä ja muut näkyvät paikat täynnä pirunpäitä ja muita kammotuksia, ja lisäksi taottiin jätti-isoa pentagrammia. Voi olla, että jossain vaiheessa hänellekin saattaa tulla mieleen, että mitähän muut hänen koristeistaan tuumivat. Ehkä vaikka silloin, kun oma penska katsoo napittaa suurilla silmillään.

Sulle: ei mahda mitään. Pääset kokeilemaan, mitä on olla silmätikkuna. Kyllä sillä joku hinta on. Anyway.

Juu, on mullakin tatuointeja.

Äänestä
  • Mutta miten voi maailma muuttua ettei pirunpäät ja pentagrammit olisi hienoja ,ei pidä kääntää takkia niin sillä siitä selviää.
    Ei mikää voi olla kammotus mutta jos olisi esim joku vitun jeesuksen kuva tai kuten pelleillä autoissa kalankuva niin siinä sitä voisi olla huvittavuutta kerrakseen enkä itse viitsisi näytää jotain vitun huvittavaa ristiä huvittavine jeesuksineen kellekkään en edes lapsille..
    Hyi helvetti että etoo jeesustelu

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyttöja nahassa kirjoitti:

Eli omaan kehossani kolme pikkutuhmaa kuvaa. Eli paljasrintaisia kaunottaria. Voiko se aiheuttaa hämminkiä inttiin päästyä.
Turha kenenkään on tulla sanoo, että mut pyydetään ottaa paita pois, että kaverit voi runkkaa ja katella niitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu