Ihanaa, viimein päästiin susta!

Ihanaa että oot viimeinkin vaihtanu kaupunkii. Päästiin susta!
4549
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hanki elämä, vai haluutko että mä tuun SUN kaupunkiin rikastuttamaan sun elämää?!
*Itkisitkö onnesta, kun panisin sua kunnolla...?*

Äänestä
  • Kunpa panisitkin! Mut ku et osaa XD

    Äänestä

  • MoreThanHappy kirjoitti:

    Kunpa panisitkin! Mut ku et osaa XD

    Mitäh!!!? Kuka niin sanoi???

    Kuule!Miten niin en osaa? :o

    Äänestä

Oravalle on nyt markkinarako meijän kylässä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MoreThanHappy kirjoitti:

Ihanaa että oot viimeinkin vaihtanu kaupunkii. Päästiin susta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu