..hänen "ystäväjoukkonsa" toimesta.
Ilmeisesti Raisa oli aika vihattu ja "kaverit" pisti yksissä tuumin hengiltä ja poliisit mussuttaa donitseja, kun Suomen paskalaki estää DirtyHarryt.
On se nyt saatana jos ette saatanan pelkuriystävät uskalla kertoa, mitä tiedätte, täällä vain vihjailette kuin ämmät konsanaan!
Tulkaa ulos kaapeista raukat! Tai...
Ilmeisesti Raisa oli aika vihattu ja "kaverit" pisti yksissä tuumin hengiltä ja poliisit mussuttaa donitseja, kun Suomen paskalaki estää DirtyHarryt.
On se nyt saatana jos ette saatanan pelkuriystävät uskalla kertoa, mitä tiedätte, täällä vain vihjailette kuin ämmät konsanaan!
Tulkaa ulos kaapeista raukat! Tai...
Vastaukset 5
Vanhimmat
kun kaverit ovat teon takana. Ei niitä jälkikäteen enää tuomiolle saada.
kävellyt Tampereen katuja pienessä koltussa palellut ja toivonut päästä poikaystävänsä luo.Siihen on ajnut hieno amerikanrauta jossa muutama mukavalta tuntunut poika joka on auliisti tarjonnut kyydin.Raisan kokemus yhteiskunnasta on mukava urheiluporukka jossa toista kunnioitetaan.Sopiva annos alkoholia on saanut maailman ja nuo pojat näyttämään ruusunpunaisilta.
Liikkeelle lähdön jälkeen ovat sormet käydä minihameen alla.Raisa on vetänyt kinttuja yhteen joka on aiheuttanut reaktion että et kai sä saatanan narttu vaan luullut että me ilmaiseksi viedään.
Tuntiessaan kovan luun työntyvän sisäänsä Raisa on saanut raivokohtauksen.Sopiva nauha vyö tms kaulan ympäri on rauhoittanut mukavasti.Kun housuissa on mukavasti rentoutunut on huomattu että Raisan puseron olla on käynyt samoin.
Autosta on löytynyt hinausköysi tms josta on tehty lenkki Raisan kulan ympäri ja sopiva paino ja toinen pää solmuun kinttujen ympäri.Sitten on ajettu Sääksmäen sillalle ja sieltä Raisa on sukeltanut.
Aamulla on kyselty toisilta että mihin se huora meni johon toinen että se taisi sukeltaa ja toinen totesi että tyhmä mimmi kun sukelsi.Sitten on haettu krapulapullo ja unohdettu koko juttu
jostain luin että raisa oli tanssinut tummaihoisen kanssa, oisko vaalea tyttöystävä kimpaantunut, tai sitten nämä jotka olivat vieneet raisan kännykän,
näky: Rajasalmen sillan seudut näen aina kun ajatus menee Raisan tapaukseen.
Ahvenanmaallakin tuli amerikanrauta perässä, päälläni oli minihame ja korkkarit, amerikanraudassa oli kolme miestä, jotka yrittivät saada kyytiin. Raisan minihame sai mustan amerikanraudan miehet läähättämään, ei siihen muuta tarvita. Olishan se kiva, jos Raisan tapaus selviäis jo.