1. laitan kädet ristiin niin kuin rukoillessa 2. laitan silmäni kiinni 3. kohdistan todella hyvin ajatukseni tähän henkilöön/eläimeen 4.Kuiskaan äänettömästi esim.: Nöpö, tarvitsen apuasi, tule auttamaan, Milloin tulet? 5. Jos vastaus tulee tekstinä mieleesi onnistuit jos ei niin ei toiminut. Mullakaan ei aina toimi
Osaan kutsua kuolleita taivaasta
Yennaliina
7780
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Heillä on muutakin tekemistä kuin kuunnella kyselyjäsi.
Jos huomaat jät siihen koukkuun .
Jos et ole varma kuka sinulle vastaa, olet eksyksissä.
Apua voi pyytää mutta harkitusti ja tarpeeseen.
No ei varmasti toimi! Olen 100 varma asiasta!
Mikäli toimii, niin käväise ihmeessä James Randin tutkittavana. Jos he eivät löydä tieteellistä selitystä asioille, niin voitat miljoona dollaria.
Mitä mä dollareilla? Sitä paitti tää on totta! Kokeilin ja mun kuollu äiti ilmoitti ettei ole hätää!
miksei ihmeessä oikein ilmassa leijuvana ektoplasmana?
Mä kyl näin et tulee ja sit näin jonku oudon tyypin ku kävelin ohi, sil oli punaset kiiluvat silmät jne. Sano olevansa Nadia
En tunne kauheest vampyyreit mut eiks Nadia oo vampyyri? Ainaski joku tuol sano et on...?
Ai osaat vai en usko.. En tie mitä luulet mut tuo on ihan psykoottista, kuiskaahan mut sinne niin jutellaan lisää onko kiva häiritä kuolleita!