Ei se

mitään. Aika parantaa haavat. minunkin.
2149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

se tekee, paksut arvet kasvattaa... ja jossain vaiheessa niitä ei edes aina huomaakkaan :)

Äänestä

Miten sinua on loukattu? Eikö asioista voisi kuitenkin puhua niin että kumpikin saa kertoa tarinansa. Minulle ainakin tulisi parempi olo. Ehkä sitten aika voisi parantaa jos asioista puhuttaisiin ensin. Nyt on vain epätietoisuus ja se tuntuu pahalta. Enhän minä voi pakottaa puhumaan, voin vain pyytää. Sitä toivon todellakin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rauha maassa kirjoitti:

mitään. Aika parantaa haavat. minunkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu