Haluan, että kiedot vahvat käsivartesi ympärilleni ja vedät kehoni kehoasi vasten, tiukasti mutta hellästi, ja silmämme ja sitten huulemme kohtaavat pitkään suudelmaan, joka räjäyttää ekstaattiset väreet kulkemaan kehossani päästä varpaisiin. Sydämeni hakkaa tuhatta ja sataa ja olen orgasmin porteilla jo pelkästä läheisyydestä... sillä hetkellä tiedän, että olet minun ja tiedät, että olen sinun. Aina ja ikuisesti.
Tunteeni
ja ajatukseni
5530
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Noin se menee,sitten kun vihdoin kohdataan:)Toivottavasti se toteutuu jouluksi.Olisi niin hienoa olla joulu yhdessä,kynttilöitä ja himmeitä valoja :) voisi pyhät kulua muissa merkeissä kuin yleensä.Aina ja ikuisesti sinun.Sori jos omin jollekin toiselle tarkoitetun viestin,mutta en voinut olla vastaamatta:)))
se menisi... Jospas joskus vielä...
Your wish is my truth.
One word from you and I'll embrace you, my sweetness.
..
"vain sinulle, nainen" limanuljaska runkku-äijän naispuolinen vastine, tai sitten kävit vaihtamassa sukupuoltasi, kun ne runksutus-viestisi eivät saa enää samanlaista vastakaikua, kuin aiemmin.