Sulle mies

3221
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kuulehan, kun sanon sinulle muutaman varoituksen sanan. Älä pilaa kenenkään miehen elämää, kun olet lesboillut ja nyt olet, kuin aloittamassa uutta seikkailua. Ekö osaa edes hävetä. Et tule koskaan onnistumaan kenenkään miehen kanssa, eli olet avioon kelpaamaton ja pysy yksin, niin et särje kenenkään sydäntä.

Äänestä
  • täällä aamu-tuimaan vilisteleekin! Ei meidän ole hyvä ketään tuomita taikkas kertoa miten jonkun käy. Sä oot nyt kyllä katkera - mistäs syystä! Onkos joku särkeny sun sydämen - vaik niin oiskin ni älä kellekkään pahoja toivo! - Repe

    Äänestä

  • Hyvinpä tunnut "tietävän" toisen elämän. Oliko aloitus omasi? Kerrotko siis itsestäsi? Ettei nyt vain olisi mustamaalaamisesta kyse...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


T.... kirjoitti:

yön pimeille tunneille...

http://www.youtube.com/watch?v=ZXwvW8bjJ8k

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu